środa, 11 marca 2015

Inspirujące - część pierwsza


Istnieją miejsca w przestrzeni internetu i nie tylko, które zapadają mi bardziej w pamięć i chciałabym się z nimi podzieli, bo możliwe, że dla kogoś będą one równie ważne, albo przydatne. Jest to pierwsza część i mam nadzieję nazbiera się ich więcej. Zapraszam. (Linki schowane pod nazwą).

Kiedy jesteśmy młodzi mamy wiele marzeń. W miarę upływu czasu jest ich coraz mniej i mniej, bo nie tyle nawet godzimy się z rzeczywistością co ona nas przygniata 
Piotr C.

1. Piotr C. - zakochałam się w blogu, przeczytałam książki jednym tchem. Ostatnio utkwił mi pewien tekst i sprawił, że zadałam sobie kilka pytań.

2. Matusz Grzesiak – Jest to niesamowicie pozytywny i wielbiący życie (ze wszystkimi dobrodziejstwami) człowiek, osobiście niesamowicie go podziwiam za zdolności językowe. A także za wytrwałość. Jednak filmik, które zwróciły moją uwagę jest na temat książki Ego-rcyzmów i przyznam, że w ogromną chęcią sięgnę po tą pozycję. 

3. Elise Blaha Cripe – Nie wczytałam tego wpisu wcześniej, ale miałam takie słowo na zeszły rok, była to wdzięczność. W tym roku to jest zdecydowanie spokój4.  Wild z Reese Witherspoon. Zostałam namówiona do  zobaczenia tego filmu i dobrze, że tak się stało - dziękuję. Zrobił on na mnie ogromne wrażenie, przepiękne zdjęcia, szokujący i jednocześnie subtelny wizerunek głównej bohaterki. Przyznam się, że nie przepadam za Reese, jednak w tej produkcji zrobiła na mnie niezapomniane wrażenie. Po zobaczeniu uświadamiamy sobie, że każdy z nas ma taką podróż do przebycia.  


Dziękuję za poświęcony mi czas. 

2 komentarze:

  1. O książkach Piotra C. już rozmawiałyśmy. Masz swoje na własność? Bo z chęcią bym pożyczyła poczytać:).

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zobaczę co da się zrobić w tej sprawie :)

      Usuń

Instagram

Jestem na instagramie