O mnie

Witaj, jestem Ola i przeprowadzam się co roku, aktualnie przebywam w Cieszynie i napawam się tutejszym powietrzem.

Trzy lata temu nie wiedziałam dokąd zmierza moje życie, musiałam coś zmienić, żeby czerpać z niego 100%. Pierwszym krokiem było rzucenie palenia (a paliłam niemało), następnie schudłam 30kg, zaczęłam medytować, ćwiczyć, ekscytować się ideą minimalizmu. Widziałam powoli, że szczęście nosi się tak naprawdę w sobie, trzeba je tylko wydobyć na powierzchnię. Postanowiłam stworzyć miejsce, gdzie będę pokazywała jak można zmienić postrzeganie świata oraz siebie po przez rozwój fizyczny i duchowy. Wszystko było przetestowane na mojej własnej skórze, dlatego duże prawdopodobieństwo jest, że jak mnie się udało to i Tobie może.

Bloga pierwiastek-z-minimalizmu założyłam w 2015 roku i jak na początku bardzo dużo się tutaj działo, wraz z moim rocznym wyjazdem była cisza.  Wróciłam i przekształciłam nazwę na pięknie jest, bo wierzę, że mimo wszelkich przeciwności jest pięknie i wiele rzeczy siedzi tylko i wyłącznie w głowie. I możemy siedzieć i narzekać, ale zdecydowanie wolę inny kierunek.

Jestem po studiach artystycznych i jak masz ochotę zobaczyć  moją działalność artystyczną zapraszam tutaj.

Jeżeli masz ochotę napisać do mnie oto mail ola.hachula@gmail.com. Znajdziesz mnie również na facebooku i instagramie. Zapraszam Cię serdecznie i dziękuję za poświęcony czas.

2 komentarze:

 1. Cześć, Ola! Przepięknie u Ciebie. Zostawiam komentarz pod tym tekstem, bo czytając go cały czas uśmiechałam się pod nosem. Mam wrażenie, że przeszłyśmy bardzo podobną drogę, moja też rozpoczęła się od rzucenia palenia (bywały etapy dwóch paczek dziennie i puszki Coli zamiast obiadu) i przez zmianę diety, medytację i jogę doprowadziła mnie do podobnych wniosków :) Z przyjemnością będę do Ciebie zaglądać. Pozdrowienia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo.
   Tobie również życzę powodzenia Matyldo, siła jest w spokoju.

   Usuń

Instagram

Jestem na instagramie